עופציק הינה חברה העוסקת בשיווק בשר טרי וקפוא, ושאר מוצרי הקפואים, הישר מהיצרן לצרכן, על ידי רכישה מקוונת, או על ידי המערכת הטלפונית במטרה לחסוך לצרכן את פערי התיווך הנגבים ברכישה במרכול, את זמן העמידה בתורים בחנויות, ואת קושי השינוע לבית הלקוח.

למה דווקא עופצ'יק?

הכשר לנדא

כשרות ללא פשרות

כל מוצרי הבשר הטרי הנמכרים דרך עופצ'יק, הינם אך ורק בכשרות המהודרת של הרב לנדא, וכן שאר מוצרי הקפואים הינם אך ורק בכשרות המהודרות של הרב לנדא או העדה החרדית, כך שבקניה בעופצ'יק אין צורך לבדוק הכשרים, פשוט מכניסים לסל וחסל.

טריות

טריות הסחורה

הסחורה הטריה מיובאת הישר מהמשחטה ללא שהות באחסון כלל, ועוברת ישירות לאספקה, על מנת להבטיח ללקוח טריות מרבית.

הובלה בקירור

הסחורה מובלת ברכבי קרור חדישים בטמפרטורה הנכונה לשימור המוצרים, כשכל תהליך ההובלה נעשה בפיקוח וטרינר, ובאישור משרד הבריאות.

מחירים משתלמים

מחירים משתלמים

השיווק הישיר מהיצרן לצרכן, מאפשר לנו לצמצם את העלויות למינימום, ולספק סחורה סוג א' במחירים שווים לכל נפש.

משלוחים עד בית הלקוח

צוות משולחנים מקצועי בפריסה ארצית משווק את הסחורה בכל ריכוזי לקוחות עופצ'יק, בזמנים קבועים מידי שבוע, בעלות סימלית של 20 ₪ בלבד.

פריסה ארצית

מערכת המשלוחים של עופצ'יק מגיעה כבר היום לכל ריכוזי הציבור החרדי, אף בערי הצפון והדרום המרוחקות, וכשירה להקים קווים נוספים לכל מקום בו תהיה דרישה.

מכירה בכמויות

עורכים שמחה משפחתית או אירוע קבוצתי ? עופצ'יק הוא הפתרון המושלם לעריכת אירוע רב משתתפים במחירים נוחים, על ידי רכישת קרטונים שלמים מהמגוון הענק של מוצרי הקפואים שלנו, במחירים סיטונאים, כך שהשמחה תהיה מושלמת בעלות משתלמת.

לקוחות ממליצים

עופצ'יק עדיין לא מגיע לאזור מגורכם ???

אין בעיה!

השאירו את פרטיכם במערכת, וכשיצטברו עוד כמה לקוחות מאותו האזור עופצ'יק יגיע גם עד פתח הבית שלכם !